Kdo jsme a co děláme

Víme, že právo je složité, a ne vždy dokáže rychle reagovat na tempo dnešní doby. Nebudeme vám citovat zákony, ale poradíme vám, jak jim správně rozumět.

 Jsme ti, kdo vám v nejasných situacích dají doporučení, kterému budete rozumět a budete se podle něj moci rozhodnout. Smlouvám, které pro vás vytvoříme, budete rozumět vy i váš obchodní partner bez toho, abyste oba strávili dalších několik hodin jejich připomínkováním. Protože víme, že srozumitelná a jasná smlouva se lépe dodržuje i vymáhá.

Šetříme váš čas, peníze i zkušenosti, které jsou sice k nezaplacení, ale někdy je lepší je nabýt jen z doslechu. A v případě problému víte, že máte na své straně silného partnera.

Zkušenosti nepoužíváme jako berličku a nepřestáváme se učit.

Náš team

Kdo jsme a co děláme

Mgr. Gabriela Hulinová Pitrová, MBA

Mgr. Gabriela Hulinová Pitrová, MBA / Partnerka

Mgr. Petr Strakoš

Mgr. Petr Strakoš / Partner

Mgr. Bc. Petra Březinová

Mgr. Bc. Petra Březinová / Spolupracující advokátka

Mgr. Martin Mareš

Mgr. Martin Mareš / Advokátní koncipient

Ceník

S klienty komunikujeme vždy otevřeně, a to se týká i cen za naši práci. Proto vždy, když se dohodneme na spolupráci nebo zastupování ve sporu, uzavíráme s klienty smlouvu.
Naše základní hodinová sazba je 3 000 Kč + 21 % DPH za hodinu, ale vždy záleží na konkrétním případu, jeho složitosti a rozsahu.
Cenu stanovíme podle podkladů, které nám na začátku předáte. Pokud postupem času zjistíte, že máte další otázky, problémy nebo podklady, kterými bychom se měli zabývat, cenu tomu přizpůsobíme.
Někdy nemusí být výsledek naší právní analýzy být to, co byste chtěli slyšet, ale často je výhrou i vyhnutí se problému a s ním spojených nákladů a starostí.

Poskytujete konzultace zdarma?

Ne, protože si dáváme záležet na tom, abychom vám poskytli skutečně komplexní hodnocení. Poskytneme vám všechny informace a nástroje, které potřebujete k tomu, abyste se mohli sami informovaně rozhodnout. Probereme s vámi náklady a výhody, jaký přístup je ve vašem nejlepším zájmu. Našim stávajícím klientům věnujeme maximální pozornost a péči a totéž chceme udělat i pro vás.

Kontaktujte nás
Naoperak.cz
Souhlasím se vším